تاريخ: 1400/7/6
ساعت:
جستجو:

ایجاد۱۰۰ شغل توسط بانوی کارآفرین خوزستانی

ایجاد۱۰۰ شغل توسط بانوی کارآفرین خوزستانی

تاريخ: 23/4/1400
کد خبر: 99663
سرکار خانم جامعی مسئول جامعه زنان بسیج مهندسین صنعت و معدن به همراه جمعی از خواهران مهندس بسیجی از دو کارگاه تولید پوشاک که با همکاری سازمان فنی و حرفه ای و شرکت یاس نوین پارسه، در یکی از مناطق محروم اهواز با هدف آموزش با محوریت تولید راه‌اندازی شد بازدید کردند.

به گزارش سرویس استان خوزستان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، سرکار خانم جامعی مسئول جامعه زنان بسیج مهندسین صنعت و معدن به همراه جمعی از خواهران مهندس بسیجی از دو کارگاه تولید پوشاک که با همکاری سازمان فنی و حرفه ای و شرکت یاس نوین پارسه، در یکی از مناطق محروم اهواز با هدف آموزش با محوریت تولید راه‌اندازی شد بازدید کردند.

در این کارگاه ها روزانه حدود ۲۰۰۰ دست لباس های مشاغل صنعتی و بیمارستانی تولید می شود.

خانم داراب پور مدیر این کارگاه و مدیرعامل تعاونی بانوان حضرت زهرا(س) و رئیس هیئت مدیره دیبا بافت، گفت: با سرمایه شخصی به مبلغ ۴,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال شروع کردم ، حدود ۱۰۰ نفر بانوی سرپرست خانواده و نیازمند بعد از آموزش توسط مجموعه ما در این دو کارگاه مشغول به کار هستند.

در پایان خانم جامعی از این بانوی کارآفرین و موفق تقدیر و تشکر کرد و گفت امیدواریم با گسترش چنین کارگاه‌های تولیدی ، اشتغال زایی و تولید در استان رونق بگیرد.

مسئول جامعه زنان بسیج مهندسین صنعت و معدن گفت: واحد خواهران بسیج مهندسین صنعت آماده همکاری و مشاوره به بانوان کارآفرین وکارگاههای تولیدی است و در صورت تمایل می توانند به سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان خوزستان مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین