تاريخ: 1401/5/23
ساعت:
جستجو:

بازدید جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان از واحد تولید کننده لوله‌ پلی‌اتیلن+ تصاویر

بازدید جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان از واحد تولید کننده لوله‌ پلی‌اتیلن+ تصاویر

تاريخ: 17/5/1400
کد خبر: 99666
ابوالفضل طهماسبی جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) از واحد تولید کننده لوله‌ پلی‌اتیلن در زنجان که با همت و ورود بسیج مهندسین صنعت به تولید بازگشته٬ بازدید کرد و در جریان مشکلات این واحد تولیدی قرار گرفت.

به گزارش سرویس استان زنجان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، واحد تولید کننده لوله‌های پلی‌اتیلن تحت فشار و نوار آبیاری قطره‌ای آبرسان به دلیل مشکلات مختلف اعم از مشکلات بانکی، مواد اولیه و غیره تعطیل شده بود که با ورود بسیج مهندسین صنعت استان به چرخه تولید بازگشت.

برنامه‌های مختلفی در حوزه نهضت جهش تولید، سالانه در استان زنجان توسط بسیج مهندسین صنعت اجرا می‌شود. مشکل واحدهای صنعتی استان زنجان بعد از عارضه یابی اولیه جهت بررسی به ثبت می‌رسد. بعد از آن مشکلات واحدهای تولیدی به صورت تخصصی توسط مهندسان و کارشناسان فعال در این حوزه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

امسال شعار سال به حوزه تولید اختصاص یافته و بسیج مهندسین صنعتی استان این موضوع را به جد در دستور کار خود قرار داده و مشکلات واحدهای تولیدی را مورد بررسی قرار می‌دهد و برای حل مشکلات آنها راهکار قانونی ارائه می‌دهد.

بررسی مشکلات واحدهای کوچک و متوسط در اولویت نخست بسیج مهندسین صنعتی استان قرار گرفته و ارائه خدمات توسط کلینیک بسیج مهندسی به تولیدکنندگان استان کاملا به صورت رایگان انجام می‌شود. 

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین