تاريخ: 1401/5/23
ساعت:
جستجو:

دیدار مدیران و مسئولین حوزه صنعت، معدن و تجارت ایلام با نماینده ولی فقیه در استان

دیدار مدیران و مسئولین حوزه صنعت، معدن و تجارت ایلام با نماینده ولی فقیه در استان

تاريخ: 18/5/1400
کد خبر: 99673
به همت سازمان بسبج مهندسین صنعت و معدن استان ایلام، مدیران و مسئولین حوزه صنعت و معدن و تجارت استان با حجت الاسلام والمسلمین حاج اقا کریمی تبار نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام دیدار کردند.

به گزارش سرویس استان ایلام پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، در این دیدار  رئیس و معاونین سازمان صمت استان، مدیر عامل و معاونین شرکت شهرک های صنعتی و اعضای هئیت مدیره نظام مهندسی معدن، رئیس اتاق بازرگانی، رئیس اتاق معادن و نیز مسئول بسیج مهندسین صنعت استان و نیز مهندس نبی پور رئیس هیئت اندیشه ورز بسیج مهندسین حضور داشتند.

مهندس محمدی در ابتدا با گرامیداشت روز صنعت و معدن که مقارن با سالروز حماسه ازاد سازی مهران می باشد گزارشی از طرح صنعت یار در سال گذشته و اقدامات تسهیل گری پتانسیل های استان در صنعت و معدن و نیز سامانه بازاریابی سازمان مرکزی درسال ۱۴۰۰ ارایه نمود.

سپس مهندس محمد رحیمی رئیس سازمان صمت استان، مهندس اسماعیلی مدیر عامل  شرکت شهرک های صنعتی استان، مهندس فروتن رئیس اتاق بازرگانی و نیز چند تن از مدیران واحد صنعتی و معدنی گزارشاتی از حوزه کاری خود و مسائل و مشکلات خود بیان کردند.

در ادامه دکتر کریمی تبار امام جمعه ایلام خواستار تلاش مضاعف مدیران و مسئولین در جهت ارتقای تولید و شکستن حلقه محاصره در جنگ اقتصادی شد.

ایشان افزودند: خواهش بنده این است که برای شرایطی که در ان قرار داریم پشتیبانی و مانع زدایی در اولین فرصت جلسه ای تشکیل شود و اینجا جایی نیست که با مدیران تعارفی داشته باشیم همگی باید پای کار بیایند و از شکل و روند کاری که الان موجود است تبدیل به حرکت جهادی شود.

در ادامه دیدار به دو مدیر واحد تولیدی که در ارائه کمک های مومنانه با بسیج مهندسبن صنعت و معدن همکاری داشتند لوح تقدیر اهدا شد.

در پایان نماز جماعت ظهر و عصر به امامت ایشان اقامه گردید.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین