تاريخ: 1400/7/6
ساعت:
جستجو:

استان ایلام نیازمند جهش در عرصه تولید و سرمایه گذاری است

نماینده ولی فقیه در استان ایلام در دیدار با جمع کثیری از مدیران واحد های تولیدی و معدنی مشکل دار استان عنوان کرد

استان ایلام نیازمند جهش در عرصه تولید و سرمایه گذاری است

تاريخ: 3/6/1400
کد خبر: 99685
امام جمعه ایلام در راستای تحقق شعار سال و حل مشکلات و مانع زدایی و پشتیبانی از واحد های تولیدی، با جمع کثیری ازمدیران واحد های تولیدی و معدنی مشکل دار استان دیدار نمودند.

به گزارش سرویس استان ایلام پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن،  امام جمعه در راستای تحقق شعار سال و حل مشکلات و مانع زدایی و پشتیبانی از واحد های تولیدی، با جمع کثیری از مدیران واحد های تولیدی و معدنی مشکل دار استان دیدار نمودند که این نشست با حضور  سرهنگ پاسدار مسلم محمدی دبیر قرارگاه صنعتی خاتم الا نبیا(ص) سپاه امیر المومنین(ع) و مسئولین دستگاه های اجرایی، قضایی و نظارتی استان همراه بود.

در این جلسه مدیران واحد ها در فضای صمیمی و چهره به چهره به بیان  مسایل و مشکلات واحد های خود پرداختند  و مسئولین ادارات و دادستانی و بازرسی  نسبت به تصمیم گیری و پاسخ به سوالات اقدام نمودند.

مهندس محمدی مسول بسیج صنعت و معدن استان  هدف از برگزاری این نشست را لبیک به ندای فرماندهی معظم کل قوا در جهت برداشتن گام های عملی تحقق شعار سال  و افزایش سطح مطالبه گری و پاسخ گویی  با حضور ارشدترین مقامات استان و استفاده از تمام ظرفیت ها  جهت تحرک بیشتر حوزه تسهیل گری با دیدار های رودررو و چهره به چهره فعالان صنعت و معدن با مسئولین این حوزه عنوان نمود.

حجه السلام و المسلمین دکتر کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان در پایان این جلسه گفت: در استانی کوچکی به لحاظ وسعت جغرافیایی و جمعیتی این ضعف بزرگی است که بگوییم جوانان ما بیکار هستند، با این ظرفیت های خدادادی و منابعی که در استان وجود دارد امید است هم  تولیدکنندگان و هم سرمایه گذران دست به دست هم دهند و شاهد رونق تولید و اشتغال برای جوانان باشیم.استان ایلام نیازمند جهش در تولید و سرمایه گذاری است.

این جلسه با پوشش گسترده فضای مجازی و نیز صدا  وسیمای مرکز استان همراه بود.

در این دیدار تولید کننده ها و صنعتگران استان به بیان مشکلات گسترده در این سالها از جمله: شوک ارزی، ترک تشریفات مناقصات و واگذاری آنها به شرکت غیر بومی، بحث برخورد بانکها در بازپرداخت تسهیلات،  عدم سرمایه در گردش، شکایتهای انجام گرفته، بیکاری گسترده ی کارگران، عدم توجه مسئولین استانی، عدم استفاده از ظرفیتهای استان در جهت فعال کردن واحدهای تولیدی، عدم توجه به تولیدات داخلی، خسارتهای سنگین مالی در این سالها و مشکلات بروکراسی اداری و ... از مسائلی بود که تولیدکننده ها و صنعتگران در این دیدار آنها را مطرح کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین