تاريخ: 1401/5/23
ساعت:
جستجو:

تجلیل از بانوان بسیجی شاغل در پایانه نفتی خارگ

تجلیل از بانوان بسیجی شاغل در پایانه نفتی خارگ

تاريخ: 20/6/1400
کد خبر: 99698
به مناسبت هفته عفاف و حجاب در آئینی با حضور رییس کانون بسیج مهندسین صنعت خارگ و فرمانده بسیج سپاه ثارالله خارگ، تعدادی از بانوان شاغل در پایانه نفتی خارگ مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش سرویس استان بوشهر پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، در این مراسم عباس غریبی گفت؛ رعایت حجاب و عفاف بانوان و حضور آنان در محیط کار نشان دهنده این است که حجاب نه تنها دست و پا گیر نیست بلکه می تواند زمینه حضور بانوان در فعالیت های اجتماعی باشد و باعث پیشرفت جامعه اسلامی گردد.

مدیر کانون بسیج مهندسین صنعت و معدن و جانشین پایانه نفتی خارگ ادامه داد: عفاف و حجاب به عنوان یکی از اصول زیربنایی و ساختاری در سبک زندگی اسلامی است و در جوامع دینی، حفاظت و مراقبت از عفت عمومی وظیفه ای است که بر عهده زن و مرد است.

غریبی تصریح نمود: حجاب محدودیت نیست، مصونیت است و زنان ایرانی با حفظ حجاب اسلامی و در سایه این امنیت توانسته‌اند به موفقیت دست یابند و در حوزه های علمی، آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و اجتماعی نشان دهنده این موفقیت هستند.

فرمانده بسیج سپآه ثارالله خارک نیز اظهار داشت: جامعه، دین  و انقلاب ما ریشه در مسائل فرهنگی دارد و دشمنان ما همیشه به دنبال ایجاد هجمه فرهنگی هستند.

سیروس حیاتی افزود: دشمنان ما هر موقع خواستند کاری انجام بدهند و به مساله ای پی ببرند و ریشه یابی کنند، ابتدا کارهای پژوهشی و تحقیقاتی در آن موضوع انجام می دهند و وقتی در خصوص جوانان ما که جان خود را در راه دین، اسلام و آرمان می دهند تحقیق کردند به این موضوع پی ببرند که این جوانان پرورش یافته و نشات گرفته از یک خانواده با اصالت هستند که نقش زن و مادر به عنوان یک محور در این رشد نمایان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپآه ثارالله خارک ادامه داد: دشمنان ما با مسائل شهادت طلبی بیگانه هستند و به دنبال مادیات و دنیا پرستی هستند و هدف آنان ازبین بردن این محور و مکتب هستند و از راههای مختلف به دنبال آسیب به این محور هستند.

حیاتی تاکید کرد: شما بانوان با تاسی از الگوی زن مسلمان ،در تربیت خانواده و جامعه میدان داری می کنید و با این عمل شما مایه یآس و نامیدی دشمن و رشد و شکوفایی نسل جوان و جامعه خواهد بود که این کار شما بسیار ارزشمند است و پیام مثبت و تاثیرگذار به جامعه تزریق می کند.

شایان ذکر  است در این مراسم، تعدادی از بانوان شاغل در ادارات پایانه نفتی خارگ  با اهداء هدایایی از سوی کانون بسیج مهندسین صنعت خارگ، بسیج ناحیه مقاومت سپآه ثارلله خارگ و قرارگاه فرهنگی و ستاد اقامه نماز صنعت نفت خارگ مورد تجلیل قرار گرفتند. پایانه نفتی خارگ تقدیر شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین