تاريخ: 1400/7/6
ساعت:
جستجو:

برگزاری اولین جلسه هم اندیشی قرارگاه جهش تولید و مانع زدایی سپاه ناحیه دزفول

برگزاری اولین جلسه هم اندیشی قرارگاه جهش تولید و مانع زدایی سپاه ناحیه دزفول

تاريخ: 20/6/1400
کد خبر: 99700
در این جلسه ضمن ارایه اهداف و برنامه های این قرارگاه توسط دبیر محترم قرارگاه، مهمترین وظیفه تعریف شده را نقش بسیج مهندسین صنعت شهرستان دزفول در مانع زدایی از صنایع کوچک شهرستان اعلام کرد.

به گزارش سرویس استان خوزستان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، در این جلسه ضمن ارایه اهداف و برنامه های این قرارگاه توسط دبیر محترم قرارگاه، مهمترین وظیفه تعریف شده را نقش بسیج مهندسین صنعت شهرستان دزفول در مانع زدایی از صنایع کوچک شهرستان اعلام کرد.

جانشین کانون بسیج مهندسین صنعت وعمران شهرستان دزفول ضمن تشکرازتشکیل این قرارگاه و ارایه گزارشی از عملکرد کانون، اعلام داشتند: باتوجه به اینکه چند سالی است در قالب طرحهای مختلف، عارضه یابی ها و پایش های لازم صورت گرفته است و همچنین تشکیل تیم های مشاوره ایی قوی و متخصص بسیجی در قالب کلینیک صنعت و معدن، می توان گام مثبتی را جهت رفع موانع و جهش تولید در صنایع شهرستان دزفول به همت دستگاههای مرتبط و اعضای محترم این قرارگاه برداریم.

در پایان سرهنگ پاسدار بهروز حکمت پور جانشین محترم سپاه ناحیه دزفول ضمن تشکر ازاعضای  قرارگاه تاکید کردند: تسریع در امور و عملیاتی کردن برنامه ها در راستای رفع موانع صنایع با تمام توان و امکانات از اهمیت بالایی برخوردار است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین