تاريخ: 1400/7/25
ساعت:
جستجو:

پیگیری مشکلات و رفع موانع واحد صنعتی کربنات کلسیم آهوان با اشتغالزایی 200 نفر

با حضور نماینده شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی انجام گرفت

پیگیری مشکلات و رفع موانع واحد صنعتی کربنات کلسیم آهوان با اشتغالزایی 200 نفر

تاريخ: 10/7/1400
کد خبر: 99710
جلسه پیگیری مشکلات و رفع موانع واحد صنعتی پایش شده کربنات کلسیم آهوان با حضور نماینده شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل ثبت و اسناد استان سمنان، مدیر عامل شرکت مذکور و نماینده بسیج مهندسین صنعت استان برگزار گردید.

به گزارش سرویس استان سمنان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، جلسه پیگیری مشکلات و رفع موانع واحد صنعتی پایش شده کربنات کلسیم آهوان با حضور نماینده شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل ثبت و اسناد استان سمنان، مدیر عامل شرکت مذکور  و نماینده بسیج مهندسین صنعت استان برگزار گردید.

در این جلسه ضمن ارائه گزارشی توسط  مدیر محترم شرکت کربنات کلسیم  آهوان و همچنین گزارشی از اقدامات انجام شده توسط سازمان بسیج مهندسین صنعت استان ارائه گردید.

در ادامه مدیر کل محترم ثبت اسناد استان سمنان نیز از روند اقدامات انجام شده این شرکت با بانک کشاورزی تهران  در استان توضیحاتی مبذول داشته که در استان الحمدلله با موفقیت کامل رای شورای نظارت  به نفع کارخانه صادر گردید . لذا بانک کشاورزی از طریق ثبت اسناد تهران اقدام به شکایت و گرفتن پرونده از استان نمودن که در نهایت با اعمال نفوذ بانک  رای به نفع بانک اعلام گردید.

در ادامه با توجه به نقض رای استان از طرف تهران  پرونده به استان سمنان و نهایتا به شهرستان عودت داده شده تا با نظر بانک اعمال شود. که مورد نارضایتی شرکت بوده و درخواست شده تا با کارشناسی مجدد این مسئله مورد بررسی قرار گیرد.

در ادامه نماینده محترم شهرستان دامغان جناب آقای دکتر علیزاده ضمن بیاناتی و در حمایت از این شرکت طی تماس تلفنی با دادستان محترم شهرستان دامغان موارد عنوان و در خواست همکاری و برگزاری جلسه ای با حضور مدیر شرکت نمودند و همچنین قول دادند در اسرع وقت جلسه با مدیر عامل بانک کشاورزی  در تهران گذاشته تا موارد مطرح عنوان گردد.

لازم بذکر است کارخانه کربنات کلسیم آهوان دامغان با بیش از 5600 نفر سهام دار از سال 83 شروع به فعالیت نموده که بدلیل تحریم دستکاههای مورد نیاز شرکت وارد نشد و تا هم اکنون به صورت خرابه ای بیش نبوده که در صورت حل این مسئله با بانک و تجربه مدیرشرکت جهت به حرکت در آوردن این کارخانه کشور از واردات کربنات کلسیم بی نیاز می باشد . ضمنا این شرکت بعنوان مواد اولیه بوده و قابلیت صادرات و همچنین 200 نفر مستقیم اشتغال به کار خواهند شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین