تاريخ: 1400/9/17
ساعت:
جستجو:

سردار شاهوارپور: امسال کمک به رفع موانع تولید واحد های صنعتی از اولویتهای سپاه است

جلسه قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء(ص) خوزستان با حضور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) برگزار شد

سردار شاهوارپور: امسال کمک به رفع موانع تولید واحد های صنعتی از اولویتهای سپاه است

تاريخ: 25/7/1400
کد خبر: 99715
جلسه قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء(ص) ویژه مانع زدایی و جهش تولید در استان خوزستان با حضور سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) برگزار شد.

به گزارش سرویس استان خوزستان پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه حضرت ولی عصر (عج) گفت: در سال گذشته با تشکیل گروههای جهادی ۸۰۰ واحد صنفی با موفقیت و تدقیق عارضه یابی شد، در حال حاضر اطلاعات جامعی از واحدهای صنعتی و تولیدکنندگان در دست داریم که به یاری خدا اکنون با جدیت و عزم راسخ برای رفع مانع زدایی ها و پشتیبانی از آنها در حال تلاش هستیم.

خانچی افزود: ان شاءالله در سال جاری با کمک اعضای  قرارگاه صنعتی و نهادها، ارگان ها و ادارات دولتی امسال ۳۵۰ واحد تولیدی و ٢٠واحد معدنی رفع موانع شود.

بعد از ارائه گزارش دبیر قرارگاه صنعتی خاتم النبیا، سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان بعنوان فرمانده قرارگاه بیان کرد: امسال کمک به رفع موانع تولید واحد های صنعتی  از اولویتهای سپاه می باشد.

همچنین تاکید داشتندسازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن باید مفسر شرح وظایف برای واحدهای صنعتی باشد تا از قوانین به نفع تولیدکنندگان استفاده شود نه به ضرر آنها تمام شود.

ایشان اذعان داشت: که تشریفات اداری موجود، کمر تولید کننده های کشور و به خصوص تولیدکنندگان خوزستانی را شکسته و باعث شده که خواسته یا ناخواسته جلوی تولید و جهش تولید را بگیرد. وی دستورات جدی برای پیگیری مشکلات تولیدکنندگان به رده های زیر مجموعه دادند.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر گفت: یکی از مشکلات مهم بعد از بروکراسی،  فرهنگ سازی حمایت از تولید استان است که باید با آن توجه شود.

سردار ضمن قدردانی و تشکر از فعالیت های سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن افزود: امیدواریم به یاری خداوند سبحان و همکاری  همه اعضاقرارگاه و ادارات با سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن ان شاالله در نیمه دوم سال شاهد خبرهای مسرت بخشی در استان باشیم.

در پایان تاکید و اولویت فرمانده قرارگاه بر احیا و رفع موانع از واحد‌های تولیدی در جهت کمک به اشتغال استان است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین