تاريخ: 1400/9/17
ساعت:
جستجو:

برگزاری نشست هم افزایی بخش های صنعتی، علمی و پژوهشی سپاه امام صادق(ع)

برگزاری نشست هم افزایی بخش های صنعتی، علمی و پژوهشی سپاه امام صادق(ع)

تاريخ: 25/7/1400
کد خبر: 99716
این نشست با حضور سرهنگ غلام هنرمند، مسئول علمی و فناوری سپاه امام صادق(ع) و محمد اسلامی نژاد، مسئول پژوهشکده مطالعات بسیج و محسن مشتاقی، مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان و رییس کارگروه صنعت خانه نخبگان شهید مهدوی برگزار شد.

به گزارش سرویس استان بوشهر پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن، این نشست با حضور سرهنگ غلام هنرمند، مسئول علمی و فناوری سپاه امام صادق(ع)  و محمد اسلامی نژاد، مسئول پژوهشکده مطالعات بسیج و محسن مشتاقی، مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان و رییس کارگروه صنعت خانه نخبگان شهید مهدوی برگزار شد.

سرهنگ غلام هنرمند مسئول سازمان بسیج علمی استان در این نشست، سازمان بسیج علمی و نخبگان بسیجی را یکی از ظرفیت های علمی بسیار مهم در سطح استان، ارزیابی کرد و اظهارداشت: اگر توانمندی نخبگان را به درستی هدایت کنیم، می توانیم شاهد نقش موثر آنان در جامعه باشیم.

وی با بیان این که، می توان جامعه ای را به وسیله قشر نخبه هدایت کرد، ابرازداشت: بخشی از این نخبگان از اعضای خانواده سازمان بسیج علمی استان هستند که می توانیم از آنان در حل مشکلات و چالش های موجود یاری بگیریم.

در ادامه این نشست محسن مشتاقی گفت: مشکلات حوزه تولید در دو بخش صنعت و معدن می باشد و هدف ما در کارگروه صنعت این است که با استفاده از نظر نخبگان حوزه صنعتی و معدنی این مشکلات را بررسی و برطرف کنیم و سعی ما بر این است راه کارهایی ارائه کنیم تا منجر به مانع زدایی از بخش تولید در این دو حوزه شود.

وی خاطرنشان ساخت: با استفاده از این ظرفیت به وجود آمده، میتوان گام های مفید و موثری را در راستای شناسایی و همچنین پشتیبانی و حل مشکلات و مسائل محوری صنایع و معادن برداشت.

مسئول کارگروه صنعت خانه نخبگان شهید مهدوی همچنین از تشکیل کارگروه صنعت و معدن خبر داد و اذعان داشت: با داشتن نگاهی تخصصی در بررسی طرح هایی با موضوعیت علمی و پشتیبانی از آنها، آن طرح ها جهت حمایت به سازمان بسیج علمی استان ارسال می شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین