تاريخ: 1400/9/17
ساعت:
جستجو:

تولید با دست خالی!/ برق و اقساط بانکی مهم‌ترین دغدغه کارآفرین جویباری

به داد صنعت برسید

تولید با دست خالی!/ برق و اقساط بانکی مهم‌ترین دغدغه کارآفرین جویباری

تاريخ: 27/7/1400
کد خبر: 99724
کارآفرین جویباری از عدم حمایت دستگاه‌ها و ارگان‌های متولی در مسیر فعالیت و این روزها تولید گلایه می‌کند و می‌گوید: من یک قطره از دریای صنعتم و از مسئولان توقع داریم به داد صنعت برسند نه تنها من!

به گزارش سرویس استان مازندران پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن،  علی نوبخت جویباری یکی از جوانان و کارآفرینان سختکوش و توانمند مازندرانی است که کارگاه تولیدی‌اش را با چنگ و دندان و پشتی خالی راه اندازی و حالا در این شرایط سخت اقتصادی، اداره می‌کند.

وی از عدم حمایت دستگاه‌ها و ارگان‌های متولی گلایه دارد و می‌گوید: مهم‌ترین مشکلات حال حاضر واحد تولیدی ما، اقساط عقب مانده به بانک و دیگری تخصیص ظرفیت پایین برق به کارخانه است که کفاف راه اندازی همزمان دستگاه‌ها و ماشین‌آلات را به ما نمی‌دهد و ماهانه نزدیک به 50 درصد بهای برق را جریمه پرداخت می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت آوا جام موج خزر خاطرنشان کرد: این واحد تولیدی که در حال حاضر 13 نیروی انسانی و ماهانه  18 تن تولید دارد؛ این توانایی و ظرفیت را دارد که در صورت حمایت مسئولان و دستگاه‌های متولی، ظرفیت تولید خود را به ماهانه 45 تن و نیروی انسانی خود را به سه برابر فعلی برساند.

نوبخت جویباری ضمن تشکر از حمایت های بسیج مهندسین و مهندس ایران نژاد مشاور محترم و حضور مسئولان و بازدیدهایی که انجام شد، افزود: من یک قطره از دریای صنعت هستم و از مسئولان توقع دارم به داد صنعت برسند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین