تاريخ: 1398/7/26
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

فرهنگی، اجتماعی، سیاسی

رئیس‌جمهور با بیان اینکه از سپاه می‌خواهیم بخشی از بار دولت و البته نظام را بر دوش بگیرد، گفت: بنده با فرمانده کل سپاه صحبت کردم که سپاه در چند پروژه بزرگ ملی بار را بر دوش بگیرد.

با نام رضا به ســـينه ها گل بزنيد ، با اشک به بارگاه او پل بزنيد، فرمود که هر زمان گرفتار شديد، بردامن ما دست توسل بزنيد . . .

رئيس‌جمهور با بيان اينکه کشورهاي عضو سازمان همکاري‌هاي شانگهاي هرگونه دخالت نظامي در سوريه را محکوم کردند، گفت: اين کشورها بر حل و فصل مسالمت‌آميز مسئله سوريه تاکيد کردند.

حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي پيش از ظهر امروز (دوشنبه) در ديدار ائمه جمعه سراسر كشور، نماز جمعه را يك شبكه مهم و ارزشمند ديني، مردمي و حكومتي دانستند و با تأكيد بر لزوم وجود نگاه جامع و كلان در مسائل كشور، جهان و منطقه، گفتند: دولت، مسئولان، سياسيون، ديپلماتها و مردم بايد تحركات و رفتارهاي پيچيده و ظاهرسازيهاي حقوق بشري غرب و امريكا را با نگاه واقع بينانه و در چارچوب رويارويي عميق و مبنايي غرب با اسلام تحليل كنند زيرا در غير اينصورت در تمايز ميان تاكتيك ها و راهبردهاي طرف مقابل و حتي شناخت دشمن دچار اشتباه خواهيم شد.

جانشين فرمانده کل سپاه تأکيد کرد: عمليات جوانان عراقي در حمله به پادگان اشرف و کشته شدن تعدادي از سران گروهک تروريستي منافقين اهميت راهبردي وسيع در تحولات آينده منطقه دارد.

نتانياهو با ادعاي اينکه ظريف با اين پيام تبريک قصد فريب افکار عمومي و ادامه غني سازي اورانيوم را دارد، افزود: تحت تاثير پيام تبريک رژيمي که همين هفته پيش اسراييل را تهديد به نابودي کرد قرار نگرفته ام.

عضو کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس گفت: برآوردهاي ما در سفر به سوريه نشان داد که چيزي درحدود 80 درصد ساکنان سرزمين‌هاي اشغالي به شدت نگران حمله آمريکا به سوريه هستند.

مردم سوريه از زمان اظهارات رئيس جمهوري آمريکا مبني بر حمله احتمالي به سوريه، به شيوه‌هاي مختلف آمادگي خود براي مقابله با دشمنان کشورشان را اعلام مي‌کنند و اين تجاوز را فرصت مناسبي براي رويارويي با آمريکا و اسرائيل مي‌دانند.

عصر امام‌ صادق‌(ع) يكى‌ از طوفانى‌ترين‌ ادوار تاريخ‌ اسلام‌ است‌ كه‌ از يك‌ سواغتشاشها و انقلابهاى‌ پياپى‌ گروههاى‌ مختلف‌ ، بويژه‌ از طرف‌ خونخواهان‌ امام‌ حسين‌(ع‌) رخ‌ مى‌داد. و از ديگر سو عصر آن‌ حضرت‌ ، عصر برخورد مكتبها و ايدئولوژيها و عصر تضاد افكار فلسفى‌ و كلامى‌ مختلف‌ بود...

حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي ضمن تبيين هفت شاخص مهم دولت مطلوب اسلامي فرمودند: دخالت احتمالي آمريکا در سوريه يک فاجعه است.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها