تاريخ: 1398/7/26
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

فرهنگی، اجتماعی، سیاسی

«... امیدواریم دل شما شاد باشد. این غم‌های بزرگ تأثیرش در شما، ایجاد نورانیت باشد. چون این غم‌ها و این فشارهای روحی، در انسان نورانیت ایجاد می‌کند و رحمت الهی را جلب می‌کند. خودمان را باید اهل قبول رحمت الهی بکنیم.»

سخنگوی فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان اینکه همه مردم تهران زندگی‌شان مانند افراد شمال تهران نیست گفت: دولت ظاهراً از حاشیه شهرها و روستاییان خبری ندارد چرا که اکثر روستائیان و حاشیه نشینان با یارانه نقدی خود زندگی می کنند.

در حالی که دولت از آخرین روزهای دولت یازدهم به‌دنبال افزایش قیمت بنزین در دولت دوازدهم بود، تأیید و تکذیب‌های پی‌درپی دولتی‌ها در خصوص افزایش نرخ بنزین نشان از دستپاچگی قوه مجریه دارد چرا که نمی‌داند با تبعات این تصمیم چگونه مواجه شود.

سخنگوی دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه در توجیه افزایش عوارض خروج از کشور در لایحه بودجه 97 برای اولین بار از محدودیت‌های ارزی بانک مرکزی گفت، اظهاراتی که در تناقض با ادعای ورود بلامانع دلارهای نفتی است.

امام جمعه موقت تهران گفت: دشمنان داعش را ساخته بودند که حصار امنی برای اسرائیل غاصب ایجاد شود اما به این هدف شوم خود نرسیدند و باعث شدند نفوذ عاطفی، سیاسی و نظامی ما در کل منطقه تعمیق شود.

سومین گروه از یاوران امام زمان(عج) زنانی هستند که خداوند به برکت ظهور حضرت حجت(عج) آن‌ها را زنده خواهد کرد. در منابع معتبر اسلامی نام ۱۳ زن یاد شده است که به هنگام ظهور در سپاه امام زمان(عج) به مداوای مجروحان جنگی خواهند پرداخت

وزیر خارجه کشورمان به نمایش تبلیغاتی نماینده آمریکا در سازمان ملل واکنش نشان داد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه لازم است در شرایط رکود، کسب و کار رونق بگیرد گفت: در حال حاضر دولت به جای اینکه بودجه را به شکلی طراحی کند که رکود در جامعه کمتر شود، مالیات بر ارزش افزوده را بالا برده، حامل های انرژی را گران تر می کند و برنامه هایی برای یارانه مردم در نظر می گیرد.

بازار کالاهای مصرفی هر روز خبر یک گرانی با خود دارد، گاهی هر ساعت یک خبر! حرف یک ریال و دو ریال هم نیست.

دیروز، روز مدیران دولتی نبود. در تهران، معاون اتاق ایران، مدیران «خوشبخت» شرکت‌های سودده دولتی را متهم کرد که با لابی‌گری می‌خواهند در بودجه 97 با 813 هزار میلیارد تومان دریافتی باقی بمانند و در مجلس، نمایندگان، مدیریت دولت را به تدبیر گران کردن بنزین برای اداره امور متهم کردند. اما خبر بد اصلی برای مدیران دولتی در خوزستان، گرد و خاک به پا کرد، آنجا که جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور گفت: «متأسفانه برخی مدیران بی‌انگیزه، آویزان کشور شده‌اند و نه تنها خود شجاعت کنار رفتن ندارند بلکه هیچ فردی نیز شجاعت کنار زدن آنها را ندارد.»

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها