تاريخ: 1401/3/5
ساعت:
جستجو:

فناوری

آمازون امکانات تازه‌ای را به خدمات کلود (ابری) خود افزوده که به برنامه نویسان امکان می‌دهد برنامه‌های همراه را در این فضا مورد بررسی و آزمایش قرار دهند.

دومین دوره جشنواره موبایل شریف توسط دانشکده مهندسی برق با همکاری بازار اندرویدی مایکت در روزهای 1 و 2 مهرماه سال جاری در محل دانشگاه شریف برگزار می‌شود.

مهندسان شرکت گوگل اعلام کرده‌اند با این که مرورگرهای این شرکت، بخش اعظم داده‌های کاربران را در سراسر دنیا تامین می‌کنند، این مرورگرها خواب هم می‌بینند.

اولین نمونه تولیدی رایانه بدون نیاز به هارد دیسک اچ پی موسوم به ماشین برای طراحی نرم افزارهای مختلف آماده شده و قرار است سال آینده میلادی عرضه شود.

سال 2030، سال انسان هایی است که نیمی انسان و نیمی ربات هستند.

مدیر داخلی کمپانی ایرانی تولید کننده نوت‌بوک و رایانه گفت: دنبال افزایش تعرفه واردات نیستیم اما این موضوع یک الزام برای روشن نگاه داشتن چراغ تولید در کشور است.

معاون پژوهشی و فناوری وزارت علوم با تاکید بر سیاست حمایت از شرکت‌های دانش بنیان گفت: امسال یک هزار و 200 شرکت در کشور مجوز دانش بنیان گرفتند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: در زمان تست یکی از موشک‌های دوربرد دیدیم که آمریکایی‌ها هواپیمای RC-135S خود را از «گوام» به منطقه ما اعزام کردند.

بکارگیری 4 رادار آرایه فازی فعال برای پوشش 360 درجه به همراه استفاده از موشک های ضد هوایی برد بلند HHQ-9 در حقیقت مهندسی معکوس چین از اس 300 روسی است، برای اولین بار توانایی دفاع هوایی برد بلند حتی بر علیه موشک های بالستیک را به این مدل از شناورهای چینی اعطاء می کند.

: فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء از تصویب طرح ساختار سازمانی قرارگاه پدافند هوایی توسط فرمانده معظم کل قوا خبر داد.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین