تاريخ: 1401/7/12
ساعت:
جستجو:

یادواره مهندسین شهید

سازمان بسیج مهندسین صنعتی از تمامی گروه ها و افرادی که کمک به برگزاری یادواره شهدای مهندسین صنعتی کردند تقدیر و تشکر می نماید.

مذاکره جایگاه خود را دارد اما مشکلات کشور با مذاکره حل نخواهد شد. بلکه باید بر روی پای خودمان بایستیم و با استفاده از توان داخلی بر مشکلات و دشمنی ها فائق آئیم. البته اگر مذاکرات با پشتیبانی داخلی قوی صورت بگیرد می تواند برخی مزاحمت ها را کم کند.

رئیس بسیج مهندسین صنعتی با تاکید بر توجه ویژه به فرهنگ الگو گرفتن از شهدا، گفت: انقلاب اسلامی هر روز به قله‌های پیشرفت نزدیک‌تر می‌شود.

همسر شهید مصطفی احمدی روشن در مراسم یادواره شهدای مهندسین صنعتی از اهداف همسرشان سخن گفتند و 13 ابان را نماد استکبار ستیزی دانستند.

او از آغازگران حرکت جهاد دانشگاهی و مسئول گروه مهندسی شیمی جهاد دانشگاهی صنعتی شریف بود.در هنگام جنگ تحمیلی، زمانی از یاد جبهه غافل نبود و آنجا را مامن خویش می دانست ...

عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه شهدای انقلاب اسلامی با خون خودشان بقای ملت ایران را تضمیتن کردند، گفت: تنها با پایداری و مقاومت می‌توانیم به پیروزی برسیم.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف مقابله با ظلم و استکبار را راهی برای زنده نگه داشتن یاد شهدا در یوم الله 13 آبان مطرح کرد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ملت ایران به واسطه تحریم و سخت گیری های ظالمانه، تسلیم یاغی و طاغی زمانه نمی شوند که بهترین سند و گواه حقیقت مقاومت، شهدا هستند.

یادواره شهدای مهندسین صنعتی امروز 12 آبان از ساعت 14 در سالن جابربن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود این یادواره با حضور جمعی از مسئولان و خانواده‌های معظم شهدای مهندس و ایثارگران برگزار می‌شود.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین