تاريخ: 1399/4/18
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

اخبار بسیج

سرهنگ نصرت الله سیفاز برگزاری دومین مرحله از سلسله رزمایش های الی بیت المقدس در پهنه چهار استان کشور طی روزهای پنج شنبه و جمعه خبر داد.

مراسم صبحگاه دومین روز از مرحله دوم سلسله رزمایش های الی بیت المقدس سال ۹۲ بسیج در استان مرکزی با حضور نماینده ولی فقیه برگزارشد.

با حضور پرشور مردمی، دشمن می فهمد که در مقابل یک ملت واداده، جاخورده و رو به تسلیم نیست و مردم با اقتدار از آرمان های خود دفاع می کنند .

عروج ملکوتی و شهادت گونه فرزندان دلبندتان در بازگشت از سفر معنوی کربلای معلی و قبور مطهر معصومین (ع) چنان سنگین است که به دشواری به باور می نشیند

اولین فراخوان گردان عاشورا در سال 92 با هدف آشنایی بسیجیان به دانش و علوم راهبردی

یاواره شهداء ورزشکاران و مهندسین ناحیه مقاومت بسیج سپاه جوانرود با حضور بسیجیان کانونهای بسیج ورزشکاران و مهندسین در محل نمازخانه این ناحیه برگزار شد.

سخنرانی اقتصاد مقاومتی و تولید ملی، پخش فیلمی در رابطه با ترور شهدای هسته ای و... در سومین همایش سراسری مدیران کانون های بسیج مهندسین صنعتی کل کشور برگزار شد.

کمسیون های انرژی، فاوا، عمران، صنعت با هدف بررسی مشکلات و ... در سومین همایش سراسری مدیران کانون های بسیج مهندسین صنعتی کل کشور برگزار شد.

باید تلاش شود تا خودروهای کم مصرف در کشور تولید شود چرا که مصرف بنزین در کشورهای پیشرفته خودروهای با مصرف بنزین و دیزلی 3 تا 3.5 لیتر بنزین در روز مصر ف می کنند و این در حالی است که مصرف بنزین خودروهای داخلی در کشور در بهترین حالت بالغ بر دو برابر این مصرف است.

افتتاحیه سومین همایش سراسری مدیران کانون های بسیج مهندسین صنعتی کل کشور با نام و یاد مهندس شهید مهرداد، شهید شاخص سال 92 سازمان بسیج مهندسین صنعتی صبح امروز در اردوگاه شهدای هفتم تیر رامسر آغاز شد.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها