تاريخ: 1399/7/10
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

فناوری اطلاعات

بحث پیرامون شبکه‌های ماهواره‌ای خارج از کشور و آسیب‌های اجتماعی - فرهنگی آن برای جامعه و راهکارهای مقابله با تأثیرات مخرب آن، از مسائل مهم و اساسی مورد نظر اندیشمندان، سیاسیون و بخصوص مجریان نهادهای دولتی می‌باشد.

انسان مدرن با وجود اینکه از جهان حقیقی به درون عالم ذهنی خویش غلتیده، اما همچنان نیازهای اساسی خویش را از یاد نبرده است. او همچنان به ارتباط با دیگران، طبیعت و جهان خارج نیازمند است. اما به این نیازهای اساسی در عالم مدرن چطور باید پاسخ داد؟

40 دستور زمین مانده مقام معظم رهبری و بحث شبکه ملی اطلاعات و پروژه های اقماری آن، با بی توجهی مسئولین امر مواجه شده و گویی برخی از عناصر مشکوک به ارتباط با سرویس های جاسوسی دولت های صهیونیستی بنای آن دارند آنچه که با دیگر دستورات مقتدر مظلوم در حوزه های ماننده مبارزه با مفاسد اقتصادی صورت داده اند با این نیز آن کنند.

انتصاب سیاسی معاون اجرایی ریاست جمهوری، محمدشریعتمداری که کمترین تخصصی در زمینه هوا فضا ندارد به سمت سرپرستی سازمان فضایی ایران و به تبع آن کاهش شدید فعالیت‌های این سازمان در طول مدت مدیریت ایشان و تاخیر در رونمایی از ماهواره های "شریف ست" و "فجر" ضربه شدیدی را به روند رو به رشد و پیشرفت فضایی کشور وارد نمود و موج یاس و ناامیدی را در این سازمان نوپا ایجاد کرد.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها