تاريخ: 1401/7/12
ساعت:
جستجو:

عمومی

با توجه به اهمیت موضوع فراوری مواد معدنی و تاثیر این حوزه در تولید ارزش افزوده و کمک به توسعه کسب و کار در کشور، نشست تخصصی شورای اندیشه ورز گوهرسنگ ها و فلزات گرانبها با همکاری و مشارکت عناصر متعهد و موثر در این حوزه برگزار شد.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نیرو گفت: طرح جهاد همیاری نیرو به منظور استفاده از پتانسیل بسیجیان سراسر کشور در مدیریت پیک بار تابستان 98 اجرا خواهد شد.

ورود نظامیان به صنعت خودرو برای جبران ضعف خودروسازان است که در طول ۴۰ سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نتوانستند مدلی برای خودکفایی و پیشرفت در زمینه خودرو تئوریزه و اجرا کنند.

مهدی لطیفی مسئول بسیج مهندسین صنعتی استان مرکزی گفت: در راستای اجرای طرح جهاد روشنایی بیش از 7 گروه جهادی آموزش دیده اند و 250 نقطه محل جهت نصب پنل های خورشیدی شناسایی شده اند.

دکتر مقیمی معاون صنایع وزیر صمت در دومین روز نشست مسئولین بسیج مهندسین صنعتی استان ها اظهار داشت: مادر همواره در شرایط سخت تحریم ها همانند سال 90 توانستیم به توفیقات زیادی در عرصه صنایع و خودکفایی دست پیدا کنیم.

دکتر صادق زاده معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی ایران در دومین روز نشست مسئولین بسیج مهندسین صنعتی استان ها اظهار داشت: طرح جهاد روشنایی خوش فکری بسیج در عرصه تولید و تامین پایدار انرژی پاک در کشور است. هدف از تحریم ها به ستوه آمدن استوانه های اصلی نظام که همان مردم است، می باشد.

شهبازی گفت: بسیج می تواند در جهت رفع نیازهای انقلاب اسلامی اقدامات قابل توجهی انجام دهد،همانطور که تا به امروز توانسته در کنار انقلاب اسلامی، در مقابل توطئه های استکبار جهانی و دشمنان انقلاب اسلامی ایستادگی نماید.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور نخستین نشست هم اندیشی مدیران بسیج مهندسین صنعتی استان ها در سال 98 روزهای 11 و 12 تیرماه در مجتمع حضرت ولیعصر (عج) تهران برگزار می شود.

مهندس فرزاد امیری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین صنعتی از تهیه گزارش فنی اطلس بیشترین میزان تابش و مناسب ترین روستا های استان کرمانشاه با اولویت بندی گرید یک تا سه برابر استاندارد های جهانی برای اجرای طرح جهاد روشنایی خبر داد.

کارگروه مردم پایه سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور، با رویکرد توسعه کارآفرینی در حوزه گوهر سنگ ها، همزمان با افتتاحیه سرای هنر ایران در مرکز تجارت جهانی فردوسی آغاز به کار کرد.

همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها
پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین