تاريخ: 1399/7/7
ساعت:
جستجو:
دسته بندي اخبار
دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

پیوندها

سازمان بسیج مستضعفین

تهیه گزارش فنی اطلس بیشترین میزان تابش و مناسب ترین روستاها برای اجرای طرح جهاد روشنایی

مسئول بسیج مهندسین صنعتی استان کرمانشاه در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین صنعتی خبر داد:

تهیه گزارش فنی اطلس بیشترین میزان تابش و مناسب ترین روستاها برای اجرای طرح جهاد روشنایی

تاريخ: 4/4/1398
کد خبر: 84833
مهندس فرزاد امیری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین صنعتی از تهیه گزارش فنی اطلس بیشترین میزان تابش و مناسب ترین روستا های استان کرمانشاه با اولویت بندی گرید یک تا سه برابر استاندارد های جهانی برای اجرای طرح جهاد روشنایی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین صنعتی، مهندس فرزاد امیری مسئول بسیج مهندسین صنعتی استان کرمانشاه در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین صنعتی از تهیه گزارش فنی اطلس بیشترین میزان تابش و مناسب ترین روستا های استان کرمانشاه با اولویت بندی گرید یک تا سه برابر استاندارد های جهانی برای اجرای طرح جهاد روشنایی خبر داد.

امیری گفت: اطلس به معنای مجموعه ای از نقشه ها بوده ومفهوم مطلوب هم واضح است. سازمان بسیج مهندسین صنعت برنامه های مختلفی در سال جاری اجرا می نماید که هرکدام به تنهایی در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری مدظله العالی مبنی بر اجرای اقتصاد مقاومتی، رونق تولید و رسیدگی به محرومان است که ازجمله  آن طرح جهاد روشنایی می باشد.

وی اظهار داشت: برای اجرای بهتر این طرح در استان ها شورای اجرایی با ترکیب ارگانهای متولی انرژی پیش بینی شده است. در جلسه اول این شورا در کرمانشاه مطلبی تحت عنوان اطلس مطلوب برای احداث این نیروگاهها مطرح گردید و این وظیفه به شرکت توزیع برق منطقه ای استان محول گردید و مقرر شد کارشناسان شرکت توزیع برق با تهیه گزارش فنی، اطلس بیشترین میزان تابش و مناسب ترین روستاهای استان با اولویت بندی گرید یک تا سه برابر استانداردهای جهانی را مشخص کنند.

مهندس امیری درباره اهمیت تهیه این اطلس افزود: از منظرعلم مدیریت، برنامه ریزی برای انجام کار جایگاه ویژه ای دارد و این سازمان هم برای مدیریت منابع، زمان و داشتن نقشه راه فنی برای احداث نیروگاههای خورشید ی با راندمان بالا این موضوع را مطرح کرد و پیگیری می نماید.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها